• Головна
  • Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років
14:00, 16 січня 2012 р.

Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років

Своєрідний День відкритих дверей, але на виїзді, організували працівники спецпідрозділу «Беркут» УМВС України в Житомирській області. Загалом зустрічі з школярами та студентами є уже давньою традицією для бійців цього підрозділу. І, проходять вони, як правило, безпосередньо у роті міліції особливого призначення, проте кількість бажаючих потрапити на зустріч завжди більша можливостей розмістити всіх у навчальному класі.
Відтак цього разу за ініціативи депутатського корпусу Бердичівської районної ради зустріч беркутівців з школярами проходила безпесередньо в Озадівській загальноосвітній школі. А спортивна зала навчального закладу змогла вмістити понад сотні дітей, охочих до спілкування з міліціонерами, та поважних гостей свята, серед них заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Колесник, керуючий справами апарату районної ради Анатолій Дранківський та інші.
Після привітань господарів та гостей свята зустріч продовжилася показовим виступом беркутівців. Діти із захопленням спостерігали за вміннями та практичними навичками, які демонстрували бійці у рукопашному бою.
Також міліціонери привезли до школи зразки озброєння, технічних та спеціальних засобів, які використовуються і у щоденній службовій діяльності, і під час виконання конкретних завдань.
Загалом, розповів командир роти міліції особливого призначення при УМВС Микола Юхимчук, серед завдань підрозділу забезпечення охорони громадського порядку, у першу чергу, під час масових заходів, резонансних громадсько-політичних подій, групових безпорядків, іншими словами - у найбільш складних ситуаціях і випадках. До того ж, бійці залучаються і до проведення спецоперацій або цільових рейдів як на території окремих районів області, так і загалом по Україні.
Діти охоче приміряли на себе захисні жилети, у тому числі кулененепробивні, несподівано для себе відкриваючи, що кожен із них має досить значну вагу.
За словами учнів, бійців спецпідрозділу вони бачили лише в кінофільмах, відтак безпосередня зустріч викликала хвилю позитивних емоцій. А можливість взяти до своїх рук справжню зброю – автомат чи пістолет – взагалі неймовірна мрія і не лише для хлопчаків. Активність у цьому проявили і дівчатка.
Наостанок бійці подарували школі вимпели зі своєю символікою, спеціально виготовлені до 20-річчя з дня створення підрозділу, а також червоні берети.Анатолій Дранківський від Бердичівської районної ради висловив бійцям підрозділу та особисто командирові роти міліції особливого призначення при УМВС Миколі Юхимчуку вдячність за патріотичне виховання молоді, пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління, відповідальність та професіоналізм під час виконання службових обов’язків та вручив Подяку.
Однак, визначальним результатом зустрічі стало безпосереднє знайомство дітей і міліціонерів, позитивні емоції та справжня зацікавленість учнів професією цих мужніх людей.
Відтак, вітаємо всіх бійців спецпідрозділу «Беркут» з 20-річчям з Дня створення служби. Бажаємо наснаги, добра, творчих успіхів та життєвих гараздів.

Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-1
Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-2
Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-3
Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-4
Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-5
Спецпідрозділу МВС «Беркут» - 20 років, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...