• Головна
  • У Житомирі ніхто не перевіряє стан здоров'я таксиста?
17:30, 16 січня 2012 р.

У Житомирі ніхто не перевіряє стан здоров'я таксиста?

В Житомирській області станом на кінець 2011 року працюють 1283 автомобілі  таксі. 1046 суб’єктів підприємницької діяльності мають ліцензії на право здійснення таких перевезень.

«Для того, щоб отримати ліцензію таксі, потрібно мати дуже короткий перелік документів: заяву, відомості про автомобіль, який буде використовуватися (він має обов’язково бути обладнаний таксометром) і виписка з державного реєстру, що заявник є приватним підприємцем. Перевірки транспортного засобу перед наданням ліцензії ми не маємо права проводити, так само нам не надають медичні довідки і страховки», - розповів журналісту Житомир.info начальник територіального управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області Люсік Свідзінський.

Головна державна інспекція на автомобільному транспорті здійснює планові, позапланові і рейдові перевірки таксистів на дотримання вимог діяльності таксі. Якщо є порушення – складається акт, по якому приймається припис або виноситься постанова про накладання штрафних санкцій.

За невиконання припису інспекції таксист сплачує штраф у розмірі 680 грн. За відсутність документів на обладнаний автомобіль таксі, стосовно якого не доведено факт здійснення перевезень – штраф 510 грн., якщо таксистська діяльність доведена – 1700 грн.

Також Люсік Свідзінський повідомив, що інформаційні агентства, тобто служби виклику таксі, зобов’язані укладати договори тільки з ліцензованими суб’єктами діяльності. Хоча насправді цього рідко хто дотримується. Ця ж служба має надати повну інформацію про замовлену машину, вартість поїздки. У випадку виникнення певних проблем з роботою замовленого таксі – теж варто звертатися до інформаційного агентства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...