• Головна
  • У Житомирі запрошують переселенців взяти участь у програмі розвитку власного бізнесу
12:42, 13 січня 2016 р.

У Житомирі запрошують переселенців взяти участь у програмі розвитку власного бізнесу

Фонд громади Житомира запрошує внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) із Луганської та Донецької областей, а також АР Крим, які проживають у Житомирі та Житомирській області, взяти участь у програмі із самозайнятості та розвитку мікропідприємництва.

Заявки приймаються до 15 січня 2016 року. Кількість учасників обмежена.

Програма сприяння самозайнятості та розвитку мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у Житомирській області здійснюєтьсяФондом громади Житомираза підтримкиПредставництва в Україні Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) та UKAID (від британського народу).

У вересні-листопаді 2015 року участь у програмі у Житомирській області вже взяли 135-ть учасників, 113-ть із яких написали і захистили бізнес-плани та 87-ім із них отримали підтримку у вигляді обладнання. Загальна сума фінансової підтримки на закупівлю обладнання наших учасників згідно із попередніми підрахунками складає понад 113 500 доларів США (Сто тринадцять тисяч п’ятсот доларів США). Від учора, 12 січня2016 року, учасники вже почали отримувати обладнання.

Програма передбачає два основних напрямки: “Самозайнятість” та “Мікропідприємництво” і є хорошою можливістю для тих, хто вже має ідеї щодо власної справи, має досвід ведення бізнесу (або хоче такий досвід здобути), вже займається підприємницькою діяльністю. Програма дає змогу учасникам отримати невелике стартове фінансування (від $900 до $2500) на започаткування та/або розвиток вже існуючого бізнесу. Кошти виділяються на закупівлю обладнання.

Програма передбачає декілька етапів: І етап – дводенні тренінги з бізнес-планування; ІІ етап– підготовка учасниками бізнес-планів, консультації; ІІІ етап – захист учасниками розроблених бізнес-планів; ІV етап – затвердження фінансування/закупівля та передача обладнання; V етап моніторинг діяльності учасників проекту.

Участь у програмі є безкоштовною.Для участі у програмі необхідно звернутися в офіс Фонду громади Житомира.Деталі за телефонами: (050)712-59-70, (093)718-54-27, (097)294-37-53, (0412)46-10-86, e-mail: [email protected]  

Примітка: Організатори оплачують витрати щодо участі у програмі учасників із районів Житомирської області (мова йде про проїзд, проживання під час заходів програми, а також витрати на харчування). Участь у програмі можуть брати також місцеві жителі (не більше 20% від загальної кількості учасників програми).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонд громади #житомир #переселенці #розвиток #мікропідприємництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...