• Головна
  • У Житомирі обговорять перейменування ще 6 "радянських" вулиць
Пропозиції
13:05, 18 січня 2016 р.

У Житомирі обговорять перейменування ще 6 "радянських" вулиць

Пропозиції
У рамках електронної консультації відділ по роботі зі зверненнями громадян приймає та реєструє письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення з 15 січня, з позначкою на зверненні: “Громадські обговорення з приводу перейменування вулиць у веррхньому лівому куті звернення”.
 
Також всі охочі можуть подавати свої пропозиції на електронну пошту [email protected] або [email protected] з 15 січня 2016 року.
 
Список* вулиць у місті Житомирі, що пропонується до перейменування
№ п/п
Стара назва топоніму
Нова назва топоніму
1
Вул.  Будьонного
Вул. Валерії Новодворської
2
Вул.  Ворошилова
Вул.  Остапа Дашкевича
3
Провулок Піонерських Таборів
Провулок Щенявського
4
Вул.  Пролетарська
Вул.  Генріха Олішкевича
5
Провулок Цюрупи
Вул. Шпаковська
6
Вул.  Щорса
Вул.  Коростенська
 
Свої пропозиції та зауваження фізичні та юридичні особи можуть подавати письмово до управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради (м. Житомир, вул. Щорса, 6, електронна пошта: [email protected] ) та управління по зв'язкам із громадськістю міської ради (майдан ім. С.П. Корольова, 6, електронна пошта: [email protected] ). Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, шляхом письмового звернення до організатора обговорень.
 
*Примітка: перелік вулиць та терміни можуть бути уточнено за необхідністю.
Довідково:
Організатор громадського обговорення:  Управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.
 
Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: згідно з Додатком.
 
Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради (м. Житомир, вул. Щорса, 6, телефон: 418-493, електронна пошта: [email protected]) та управління по зв'язкам із громадськістю міської ради (майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, електронна пошта: [email protected], [email protected]). Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, шляхом письмового звернення до організатора обговорень.
 
Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради (м. Житомир, вул. Щорса, 6, телефон: 418-493, електронна пошта: [email protected]).
 
Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Черкасова Євгенія Леонідівна - начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради (м. Житомир, вул. Щорса, 6).
 
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: Результати проведення  громадського обговорення буде опубліковано на офіційному сайті Житомирської міської ради (zt-rada.gov.ua) до 19 лютого 2016 року.
 
Термін проведення електронної консультації - 30 днів з дати офіційного публікування на офіційному сайті Житомирської міської ради (zt-rada.gov.ua).
 
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
 
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #вулиці #перейменування #новодворської #коростенська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...