• Головна
  • СК «Візаж» став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків 1997 г.н.
17:00, 19 січня 2012 р.

СК «Візаж» став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків 1997 г.н.

Житомирський СК "Візаж" під керівництвом тренера Віталія Лясковського став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків 1997 року народження в сезоні 2011-2012 рр. А гравець команди - Роман Олексієв був визнаний кращим гравцем чемпіонату. Результат більш ніж вдалий, враховуючи, що команда вперше виступала на змаганнях подібного рівня, а її суперниками стали юнацькі команди таких відомих грандів екстра-ліги як "Ураган" та "Енергія". Більш того, гравців 1997 року народженя в складі житомирян було лише троє. Решта - на рік молодші - 1998 року народження.

Фінальна частина чемпіонату України з міні-футболу серед дітей 1997 року народження відбувся 12-15 січня в Городенці, Івано-Франківської області. В українській першості брали участь 8 команд - з Києва, Донецька, Львова, Житомира, Городенки та Івано-Франківська.

В одній групі з житомирянами за вихід до фіналу боролися ДЮСШ №25 (Київ), ДЮСШ "Енергія" (Львів), "Орлайн-Донтекс-2" (Донецьк) та господарі турніру, ДЮСШ Городенки. Підопічні Лясковського програли киянам 0:3, внічию, 1:1, зіграли з господапями турніру та обіграли другу команду Донецька 10:4. Вирішальною стала остання гра з львівською "Енергією". Аби вийти у фінал СК "Візаж" потрібно було виграти і вони з цим завданням успішно справились. На останніх секундах житомиряни змогли піднатиснути і забити вирішальний, переможний гол у ворота львів’ян, зробивши рахунок - 4:3 на свою користь.

пропустили гол і припинили боротьбу за медалі. Підсумковий рахунок останньої зустрічі групового етапу – . У втішному турнірі ми обіграли команду із Амвросіївки, що на Донеччині – 5:0 та команду із міста Городенка – 6:1. У підсумку «Енергія» посіла п’яте місце.

У півфіналі суперником житомирян стали івано-франківцські футзалісти, які до того успішно обіграли всіх свої суперників в групі, не зазнавши жодної поразки. Гра цих двох команд була дуже напруженою та інтригуючою з перших до останніх секунд. Завершивши перший тайм з рахунком 1:0 на користь прикарпатців, на 23-й хвилині "ураганівці" двічі росписалися у воротах суперника - 3:0. Після цього тренер житомирської команди випустив п'ятого польового гравця, намгаючись врятувати гру, але це вже ніяк не вплинуло на підсумковий результат.

Програвши у півфіналі, візажівці змогли взяти реванш у наступному матчі. В поєдинку за 3-4 місце наші футзалісти з рахунком 4:2 обіграли "Орлайн-Донтекс-1" (Донецьк) і здобули бронзу.

Нагадаймо, що місяцем раніше команда СК "Візаж" стала бронзовим призером Кубку України з футзалу серед юнаків 1998 р.н., так само програвши у півфіналі і вигравши наступний поєдинок.

А перемогу у турнірі здобули івано-франківці. У фіналі вони обіграли київську ДЮСШ №25. За золото боролися два рівних суперники. Перший тайм команди завершили без забитих м'ячів, в другому - "ураганівські" вихованці тричі результативно вразили ворота киян. За 7 хвилин до завершення матчу столичні футзалісти спробували змінити хід поєдину, залучивши до гри п'ятого польового, і таки зуміли зробити те, що не вдалось перед тим житомирянам - забити гол престижу. Але від поразки це їх не врятувало - 3:1 і "Ураган-ДЮСШ №3" здобув титул чемпіона України з футзалу серед юнаків 1997р.н. .

СК «Візаж» став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків 1997 г.н., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію