• Головна
  • У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО)
12:10, 23 січня 2012 р.

У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО)

В УМВС України в Житомирській області відбулося перше в цьому році засідання колегії Управління. Визначальним питанням став аналіз підсумків роботи року минулого та завдання й перспективи на майбутній, повідомляє прес-служба УМВС.

А перед початком засідання керівники територіальних підрозділів пройшли стройовий огляд та продемонстрували знання нормативно-правових актів законодавства та теоретичних основ діяльності органів внутрішніх справ.

Оскільки рівень їх адаптації до реалій сучасності багато в чому визначає загальний ступінь готовності міліції до принципових змін, наголосив у своєму вступному слові, розпочинаючи зібрання, начальник УМВС України в Житомирській області Олександр Просолов.

Сьогодні принципова позиція міністерства внутрішніх справ та особисто Міністра Віталія Захарченко - людина понад усе, а відтак слід припинити практику, коли громадяни ходять по колу зі своїми бідами. Тобто, якщо людина прийшла до міліції, вона повинна отримати дієву допомогу і піти з твердим переконанням, що її проблеми будуть вирішені.

У зв'язку з цим терміново розробляється механізм запровадження «єдиного вікна» у всіх територіальних підрозділах внутрішніх справ для приймання заяв і повідомлень громадян. Подальше реформування системи внутрішніх спав повинно бути спрямоване на створення структури, яка б стала союзником та помічником для законослухняних жителів та гостей нашої держави.

Ознайомивши присутніх начальників міськрайорганів та структурних підрозділів УМВС з вимогами керівництва Міністерства, Олександр Просолов продовжив засідання детальним аналізом наявних недоліків у системі організації роботи міліції Житомирщини та конкретними завданнями для їх вирішення. Відтак очільник обласного управління пообіцяв найближчим часом побувати у кожному територіальному підрозділі та провести робочі зустрічі з особовим складом.

Детальніше про розслідування кримінальних справ та низку суттєвих обставин в організації роботи слідчих присутнім доповів начальник слідчого управління УМВС Василь Дячук.
Окремим питанням розглядався стан дотримання законності та службової дисципліни в органах внутрішніх справ, захист прав та свобод громадян під час виконання працівниками міліції повсякденних завдань.

Характерною рисою цього року для працівників органів внутрішніх справ стане забезпечення належного правопорядку під час проведення Євро-2012 та виборчої компанії, підсумував начальник УМВС, а тому єдина вимога до кожного працівника – відповідальність, витриманість, честь та гідність.

У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО), фото-1
У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО), фото-2
У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО), фото-3
У Житомирській області міліціонери підводили підсумки минулого року і будували плани на рік нинішній (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...