• Головна
  • Світло буде! Навіть при великих морозах.
15:30, 24 січня 2012 р.

Світло буде! Навіть при великих морозах.

Події дворічної давнини, коли в результаті впливу ожеледиці на елементи повітряних ліній електропередачі в північних районах області виникли масові відключення від електропостачання споживачів, через пошкодження електричних опор та обриви проводів повітряних ліній напругою 10 – 0,4 кВ, змусили керівництво Житомиробленерго шукати кардинальних шляхів вирішення даної проблеми.
В пам'яті учасників тих подій ще добре збереглися спогади про ті дні напруженої роботи по відновленню пошкоджених ліній електропередачі. Всього за два тижні електропостачання було відновлено у всіх населених пунктах Овруцького, Олевського, Лугинського та Народицького районів.
Після цього було проведено ряд заходів з підвищення стійкості повітряних ліній (ПЛ) електропередачі і з застосуванням традиційних шляхів вирішення проблеми, а саме зменшенням відстані між електричними опорами, застосуванням подвійних кріплень проводів та перехід на більш міцні щодо розриву проводи зі стальними жилами.
Але от уже в 2011 році були розпочаті а нині успішно завершене будівництво першої експериментальної ділянки ПЛ–10 кВ "Піщаниця–1" від підстанції ПС–110/35/10 кВ "Овруч" протяжністю майже 5 км. Експериментальність цієї лінії полягає в тому, що під час будівництва використовувалися не залізобетонні опори , а металеві опори польської фірми. Головна їхня перевага – це на декілька порядків вища стійкість до деформацій і повалення при ожеледицях і вітрових навантаженнях.
Це на 100 відсотків нові підходи і елементи які раніше не застосовувались в електроенергетиці!
Після введення лінії в експлуатацію є підстави надіятись, що проблема надійності електропостачання буде вирішена незалежно від того, якими будуть погодні умови!

Світло буде! Навіть при великих морозах., фото-1
Світло буде! Навіть при великих морозах., фото-2
Світло буде! Навіть при великих морозах., фото-3
Світло буде! Навіть при великих морозах., фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...