• Головна
  • У Житомирі відбудеться інформаційний день у рамках грантового конкурсу
14:37, 4 лютого 2016 р.

У Житомирі відбудеться інформаційний день у рамках грантового конкурсу

У понеділок, 08 лютого, о 10.00 у сесійній залі Житомирської ОДА відбудеться інформаційний день у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

 До участі запрошуються представники регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також організацій громадянського суспільства, зацікавлені в реалізації грантових проектів.

 Увага! Для всіх учасників обов’язкова попередня реєстрація:http://eaptc.eu/ru/register-be-ua.html.

 Під час інформаційного дня учасникам буде надано детальне роз’яснення умов конкурсу, правил подачі проектних пропозицій, критеріїв відбору, особливостей заповнення аплікаційної форми та інших практичних аспектів.

 Програма територіального співробітництва «Білорусь – Україна» передбачає впровадження спільних проектів на території Білорусі (Брестська та Гомельська області) та України (Київська, Чернігівська, Волинська, Житомирська, Рівненська області).

 У рамках програми учасники (громадські організації та органи влади) можуть отримати від 60 до 250 тисяч євро гранту на реалізацію проекту. Учасник також має забезпечити співфінансування з інших джерел (окрім допомоги ЄС), що складає 10%. Термін впровадження проектів від 9 до 18 місяців.

Проекти будуть реалізуватись за такими пріоритетними напрямками:

• покращення умов життя місцевих громад в прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів у підтримку соціально – економічного розвитку;
• вирішення спільних проблем екології, зайнятості, охорони здоров’я та інших сфер, які мають спільний інтерес та прикордонне значення;
• культура, освіта та спорт.

 Учаснику необхідно:

• бути юридичною особою, зареєстрованою відповідним чином як мінімум один рік до початку конкурсу заявок;
• бути некомерційною організацією;
• бути організацією певного типу: неурядовою і некомерційною організацією, що здійснює реалізацію проектів, які захищають суспільні інтереси, інтереси місцевих органів самоврядування та інститутів, і зареєстрована на території впровадження проекту.

Додаткову інформацію, а також аплікаційний пакет документів ви можете знайти тут http://eaptc-ma.eu/ru/page/cat/3/belarus--ukraina/.

 У рамках інформаційного о 13.30 год. у прес-центрі ОДА відбудеться прес-конференція. Акредитація триває до 18:00 7 лютого 2016 року за електронною адресою [email protected], тел. +380 67 509 21 96.

Представникам ЗМІ з інших міст у разі потреби буде відшкодовано транспортні витрати, пов’язані з участю в заході.

 Довідково. Прес-конференцію буде організовано в рамках Програми сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства (EaPTC Suppоrt Programme), спрямованої на створення сприятливих умов для співпраці вздовж кордонів Вірменія- Грузія, Азербайджан- Грузія, Білорусь- Україна та Молдова-Україна з урахуванням особливостей прикордонних областей, а також на посилення можливостей спільної розробки та реалізації транскордонних проектів місцевими та регіональними державними і недержавними організаціями. Загальний внесок ЄС в програму становить 12,5 млн. євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #білорусь #грантовий конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...