• Головна
  • На Житомирщині учасники АТО отримають у власність понад 1500 гектарів землі
12:44, 4 лютого 2016 р.

На Житомирщині учасники АТО отримають у власність понад 1500 гектарів землі

У Житомирській області з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники АТО отримали 1841 дозвіл на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних ділянок. Військовослужбовцям відведуть 1560,9 га земель. Ділянки призначені переважно для садівництва (1049) та ведення особистого селянського господарства (792).

 До територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області заяви про отримання землі наразі подали 2112 учасників АТО. Звернення від військових розглядаються першочергово та у максимально можливі стислі терміни. 

 На сьогодні 485 учасників АТО вже оформили право власності на землі загальною площею 274,7гектара. Для ведення садівництва використають 340 ділянок. Ще на 145 ділянках військові планують займатись особистим селянським господарством.

 У головному управлінні Держгеокадастру Житомирщини сформували резерв земель для потреб учасників АТО. До переліку ділянок включили 5577 га земельних масивів. Військовослужбовці, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні землі на веб-сайті обласної землевпорядної служби.

 Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

 На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #земля #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...