• Головна
  • Новоград-Волинський приймав чемпіонат Житомирської області з армспорту
13:30, 25 січня 2012 р.

Новоград-Волинський приймав чемпіонат Житомирської області з армспорту

21 січня у м.Новограді-Волинському проходив чемпіонат Житомирської області з армспорту (боротьба на руках) серед юнаків та юніорів. Змагання проходили у особисто-командному заліку. Серед восьми команд, які брали участь у змаганнях, коростенці посіли почесне ІІ місце.  Так, Сапожнік В´ячеслав, учень НВК № 12, у вазі до 55 кг серед юнаків та серед юніорів виборов ІІ (права рука) та ІІІ (ліва рука) місця. Кучер Андрій, учень ЗОШ № 13, у вазі до 60 кг - виборов ІІІ (права рука) та ІІ (ліва рука) місця. Закусило Андрій у вазі до 80 кг серед юнаків – ІІІ місце (права рука).

Нагородження переможців проводили титуловані спортсмени, призери чемпіонатів світу, майстри спорту міжнародного класу з армспорту – Михайло Гузь та Геннадій Данюк.