• Головна
  • ЖДУ імені Івана Франка став найкращий серед ВНЗів регіону за версією 4ICU
12:08, 5 лютого 2016 р.

ЖДУ імені Івана Франка став найкращий серед ВНЗів регіону за версією 4ICU

Житомирський державний університет підтвердив перше місце серед регіональних ВНЗ, зайнявши 53 позицію в українському рейтинг-листі згідно з результатами січневої редакції міжнародного рейтингу Webometrics.

У загальносвітовому ж рейтинг-листі Webometrics, який містить понад 24  тисячі вишів  світу, ЖДУ імені Івана Франка посів 6711 сходинку.

Авторитетність рейтингу підтверджується використанням його результатів іншими рейтинговими агентствами: QS (рейтинг вишів країн Європи, що розвиваються, та Центральної Азії), SCImago, Центр «Євроосвіта» (рейтинг «Топ-200 Україна»), освітній проект «Osvita.ua» (консолідований рейтинг ВНЗ України) тощо.

А рейтинг «4 International Colleges & Universities» оцінив Житомирський державний університет імені Івана Франка на першому місці серед вишів регіону і на тридцять дев’ятій позиції серед ВНЗ України в оновленій редакції рейтингу за січень 2016 року.

Однойменна австралійська компанія 4ICU публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч ВНЗ світу та більше 130 ВНЗ України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні.

У рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

Цього року методику рейтингу було змінено, що спричинило значні коливання в позиціях деяких вишів. Зокрема цього року методику рейтингу було підсилено новим показником Referring Subnets (кількість різних IPv4 адрес-джерел посилань з точністю до трьох перших октетів), який замінив показник Referring Domains (кількість різних доменів-джерел посилань). Вважається, що новий показник менш вразливий до можливих штучних впливів на рейтинг за рахунок самоцитувань. Цей показник зараз також використовується компанією Google.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #гугл #рейтинг #жду франка,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...