• Головна
  • Швеція допоможе Житомиру виконати загальнодержавну програму «Питна вода»
11:05, 26 січня 2012 р.

Швеція допоможе Житомиру виконати загальнодержавну програму «Питна вода»

Керівництво Житомирської міської ради спільно з керівництвом  комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради провели черговий тур ділових переговорів з представниками Шведської водної Асоціації з приводу можливих форм співробітництва в галузі модернізації водного сектора обласного центру. Як відомо, Швеція – є одним з найавторитетніших в Європі  партнерів у водному ринку, чиї ділові та наукові стандарти не потребують зайвого підтвердження.

Предметом обговорення стала можливість поставки на об’єкти водоканалу нового сучасного обладнання, яке має виражений енергозберігаючий  ефект, а також високі технічні характеристики. Зокрема, розглядався проект переобладнання старого насосного устаткування, яке вичерпало свій ресурс,  на сучасні зразки шведського виробництва, що дозволить одержувати економічний ефект щороку у сумі до 7 мільйонів гривень.

Окремо обговорювалося застосування нових технологій на очисних спорудах житомирського водоканалу а також  можливості отримання гранту та інвестиційних надходжень для оплати вищеназваних робіт. Орієнтовна вартість робіт по модернізації об’єктів водоканалу, на яку складено техніко-економічне обґрунтування, становить  близько 50 млн. грн.

Черговий раунд переговорів проведено в рамках виконання загальнодержавної програми «Питна вода», спрямованої на консолідацію  урядових,громадських, промислових, комерційних, наукових кіл водної галузі для  пошуку шляхів виходу водопровідно-каналізаційних господарств України  з кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Кожне приватне домогосподарство Житомирської громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер
Контейнери
Житомир прощається: на щиті повернувся Герой Володимир Дівніч
ГЕРОЙ
Метадон і канабіс переправляли ув’язненим у продуктових посилках - на Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу
ПРОКУРАТУРА
Житомирводоканал: Шановні містяни, готуємося до промивки та дезінфекції нашого водогону
ВОДОКАНАЛ
Оголошення
live comments feed...