• Головна
  • Швеція допоможе Житомиру виконати загальнодержавну програму «Питна вода»
11:05, 26 січня 2012 р.

Швеція допоможе Житомиру виконати загальнодержавну програму «Питна вода»

Керівництво Житомирської міської ради спільно з керівництвом  комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради провели черговий тур ділових переговорів з представниками Шведської водної Асоціації з приводу можливих форм співробітництва в галузі модернізації водного сектора обласного центру. Як відомо, Швеція – є одним з найавторитетніших в Європі  партнерів у водному ринку, чиї ділові та наукові стандарти не потребують зайвого підтвердження.

Предметом обговорення стала можливість поставки на об’єкти водоканалу нового сучасного обладнання, яке має виражений енергозберігаючий  ефект, а також високі технічні характеристики. Зокрема, розглядався проект переобладнання старого насосного устаткування, яке вичерпало свій ресурс,  на сучасні зразки шведського виробництва, що дозволить одержувати економічний ефект щороку у сумі до 7 мільйонів гривень.

Окремо обговорювалося застосування нових технологій на очисних спорудах житомирського водоканалу а також  можливості отримання гранту та інвестиційних надходжень для оплати вищеназваних робіт. Орієнтовна вартість робіт по модернізації об’єктів водоканалу, на яку складено техніко-економічне обґрунтування, становить  близько 50 млн. грн.

Черговий раунд переговорів проведено в рамках виконання загальнодержавної програми «Питна вода», спрямованої на консолідацію  урядових,громадських, промислових, комерційних, наукових кіл водної галузі для  пошуку шляхів виходу водопровідно-каналізаційних господарств України  з кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...