• Головна
  • Новоград-Волинським меценатам вручили подяки
13:20, 26 січня 2012 р.

Новоград-Волинським меценатам вручили подяки

Із початком нового року зазвичай підбиваються підсумки року минувшого, окреслюються основні завдання на прийдешній рік. 24 січня керівництво спортивної галузі міста запросило до конференц-зали міської ради благодійників, які надавали фінансову підтримку місцевій футбольній команді «Авангард» у минулому 2011 році. Міський голова Володимир Загривий щиро подякував присутнім керівникам місцевих підприємств та підприємцям, а в їх особі всім 37-м трудовим колективам за допомогу спортсменам, які завдяки цьому посіли четверте командне місце в області серед аматорських футбольних команд.

Саме у такій співпраці влади та підприємців проявилася любов до рідного міста, так званий місцевий патріотизм. Завдячуючи спонсорам, підтримці численної армії вболівальників, спортсмени провели у 2011 році 30 офіційних та 5 товариських зустрічей в ході 3-х видів змагань на футбольних полях країни. За словами Загривого В.І на участь «Авангарду» у чемпіонаті України серед футболістів-аматорів, першості області з різних джерел витрачено 196 тисяч гривень, з яких майже 90 тисяч грн.. - кошти благодійників.

За значну матеріально-фінансову підтримку футбольної команди Володимир Іванович вручив подяки новоград-волинським меценатам. Серед них: ТОВ „Церсаніт“, ТОВ „Новофарм-Біосинтез“, ВАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“ міськрайонна центральна аптека №217, ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ , ТОВ „Верес“ , ринки „Урожай“ та „Авангард“, приватні підприємці Віталій Бойчук, Валентин Смоляр, Микола Шавловський, Володимир малярик, Геннадій Ружицький, викладач загальноосвітньої школи №7 Дідковський Володимир Леонідович та інші. Добрим словом згадав міський голова допомогу нашого земляка Голови ВРУ Володимира Литвина, який подарував футболістам форму, м’ячі, а стадіону-газонокосарку. В планах міської влади і надалі розвивати спортивну базу міста. Рішенням міської ради виділено земельну ділянку під спорудження за державні кошти водно-спортивного комплексу, є прагнення за сприяння земляків збудувати льодовий палац. Вже у 2012 році за субвенційні кошти планується відремонтувати бігові доріжки на стадіоні «Авангард». Володимир Іванович висловив впевненість в тому, що і в поточному році – році Євро-2012- виступи місцевої футбольної команди за сприяння влади та матеріальної допомоги спонсорів та підтримки болільників будуть примножувати спортивні досягнення нашого міста.

Своїми планами щодо покращення діяльності команди «Авангард» у поточному році поділився президент однойменного футбольного клубу Микола Іванюк. Він зазначив, що становлення оновленої команди відбулося протягом минулого сезону, вже вдалося повернути до команди відомих в місті гравців Ярослава Корнійчука та Весельського, що дає надію на покращення результативності гри. Продовження матеріальної підтримки команди пообіцяли Володимир Михайлович Литвин і керівництво ТОВ „Церсаніт“, зокрема незабаром завдяки старанням спонсорів команда матиме свій автобус. Подякувавши підприємцям за фінансову допомогу у минулому році, Микола Олексійович висловив сподівання на співпрацю з присутніми і в наступному спортивному сезоні. Всім їм президент запропонував стати почесними членами футбольного клубу «Авангард».

Утримання футбольної команди – річ не з дешевих. Лише одна заявка на участь у чемпіонаті України коштує 22 тисячі грн., слід додати витрати на дорогу, стимулювання гравців –за підрахунками фахівців виходить до 300 тисяч грн.. на рік. Але, враховуючи популярність футболу серед новоград-волинців, міська влада намагатиметься акумулювати зусилля всіх бажаючих в місті, наших земляків для утримання футбольної слави краю на належному рівні.

Новоград-Волинським меценатам вручили  подяки, фото-1
Новоград-Волинським меценатам вручили  подяки, фото-2
Новоград-Волинським меценатам вручили  подяки, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...