• Головна
  • Новоспечені житомирські тренери жіночих збірних отримали ліцензії
08:21, 9 лютого 2016 р.

Новоспечені житомирські тренери жіночих збірних отримали ліцензії

Житомирська обласна федерація футболу повідомляє, що у п’ятницю, 5 лютого, завершилося навчання першої групи тренерів за програмою «С»- диплому ФФУ для тренерів жіночих команд. Футбольні спеціалісти склали фінальні іспити та взяли участь в урочистій церемонії вручення дипломів.

Нагадаємо, що новоспечені власники тренерських ліцензій проходили дві сесії навчання. Окрім теоретичних занять, учасники закріплювали набуті знання на практиці. Лекторами виступали такі знакові постаті в українському жіночому футболі, як Володимир Рева (головний тренер жіночої збірної України), Наталія Зінченко (тренер збірної U-19), Сергій Сапронов (тренер дівочої збірної U-17), Олександр Митько (тренер воротарів жіночих збірних України),доктор наук,професор, декан факультету фізичного виховання Київського НПУ Лісенчук Г.А.,Павліченко П.П.(лікар жіночих збірних України),Бузнік А.І. (кандидат наук,доцент,заслужений тренер України ),Шепеленко І.С.(заслужений тренер України,Заслужений працівник фізичної культури і спорту )та інші відомі

спеціалісти.

Під час урочистої церемонії, яка відбулася у Будинку футболу, тренерські ліцензії фахівцям вручив виконавчий директор Федерації футболу України Юрій Запісоцький. .

У свою чергу, Олена Кудзієва подякувала керівництву Федерації від групи тренерів за чудову можливість отримати нові знання: «Ми повертаємося у свої команди з великим багажем знань. Хочу відзначити, що такі курси дуже необхідні для розвитку жіночого футболу в Україні».

Список тренерів, які пройшли повний курс навчання від Житомирської області:

Сташенко Олександр Федорович(Селянщинський спортивний ліцей,Черняхівський район), Мелешко Валерій Сергійович(ДЮСШ м. Овруч), Ковальчук Юрій Іванович(ДЮСШ смт.Романів), Корнійчук ВікторПрокопович (Стрибіжська ДЮСШ «Колос» Червоноармійський район).

Також нагадуємо, що рішенням виконкому ЖОФФ від 29.12.2015 Сташенко О.Ф. був призначений головним тренером жіночих збірних команд Житомирської області та головним тренером жіночої команди "Полісяночка" - м. Житомир, яка за підтримки ЖОФФ буде приймати участь у Чемпіонаті Україи з футболу серед команд I ліги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #тренери #жіночі збірні #футбол
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...