• Головна
  • У Житомирі підприємцям презентують можливості, які надає ЄБРР для розвитку малого та середнього бізнесу
09:54, 13 лютого 2016 р.

У Житомирі підприємцям презентують можливості, які надає ЄБРР для розвитку малого та середнього бізнесу

Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради повідомляє, що 22 лютого 2016 року об 11-00 год. в малій залі Житомирської облдержадміністрації Європейським банком реконструкції та розвитку запланована  бізнес-зустріч.
 
Під час зустрічі будуть презентовані можливості, які надає ЄБРР для розвитку малого та середнього бізнесу, на що і як підприємці можуть отримати гранти ЄБРР, а також про програми з просування експорту та спеціальну програму для жінок-підприємців.
 
На зустріч запрошуються керівників малих і середніх підприємств (за виключенням: фінансового, страхового, тютюнового, міцних алкогольних напоїв, грального та військово-промислового секторів економіки), які відповідають таким критеріям:
- досвід роботи на ринку понад двох років;
- позитивна динаміка розвитку підприємства;
- приватна власність, в якій більше ніж 50% належить громадянам України;
- у штаті працює від 10 до 250 працівників;
- гарна ділова репутація, бажання вдосконалювати та розвивати власну справу.
До участі в заході запрошуються також українські консалтингові компанії та незалежні консультанти із різних сфер (за винятком: юридичних питань та оподаткування).
Графік зустрічі
 

10.40 – 11.00

Реєстрація

11.00 – 11.30

ЄБРР: Консалтинг та гранти для малого та середнього бізнесу (Людмила Войналович, аналітик, груп з фінансування та розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР; Павло Вдович, аналітик, група з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР)

11.30 – 12.00

ЄБРР: фінансовий партнер для малих і середніх підприємств (Марина Ісмаїла, старший банкір, регіональний представник групи з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР)

12.00 – 12.30

Питання - відповіді

Пропозиції від представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій, об’єднань підприємців, бажаючих взяти участь у зазначеній зустрічі просимо надати до 15.02.16 в електронному вигляді департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради на адресу: [email protected], відповідно до реєстраційної форми.

№ з/п

ПІБ

Посада, назва компанії

Галузь

Телефон, e-mail

 

 

 

 

 

Контактна особа в департаменті економічного розвитку Житомирської міської ради: Кравченко Наталя Валентинівна, тел.: (0412)48-12-03.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #підприємці #бізнес #єбрр
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...