• Головна
  • Анатолій Кінах нагородив головного лікаря Житомирської ЦМЛ №2 Віктора Павлусенка
10:20, 30 січня 2012 р.

Анатолій Кінах нагородив головного лікаря Житомирської ЦМЛ №2 Віктора Павлусенка

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Управлінні по зв’язках з громадськістю міської ради, головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

За вагомий внесок у зміцнення національної економіки, розвиток промисловості і підприємництва у Житомирській області, за наполегливу працю по створенню нашого суспільства на заможне, високорозвинене, демократичне, високий професіоналізм, принциповість та порядність головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

У ході робочої поїздки президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха до Житомирщини відбулася обласної наради місцевої влади та ділової громадськості Житомирської області «Про підсумки роботи промисловості області у 2011 році та реалізацію у 2012 році пріоритетних питань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ». Саме тут були відзначені кращі керівники установ та підприємці області.

Віктор Петрович Павлусенко – Заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії, ліквідатор аварії на ЧАЕС. 13 років очолює Центральну міську лікарню №2 міста Житомира. За його керівництва лікарня №2 вийшла на новий рівень медичної допомоги населенню. Завдяки фінансовій допомозі з боку міської ради та благодійності КУ «ЦМЛ №2» оснащена сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, що дало можливість проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...