• Головна
  • 178,4 млн.грн. зібрали до Зведеного бюджету Новоград-Волинські податківці
12:33, 30 січня 2012 р.

178,4 млн.грн. зібрали до Зведеного бюджету Новоград-Волинські податківці

Майбутнє держави базується на виконанні бюджетних призначень, які затверджуються головним фінансовим документом країни - Бюджетом України. Від його виконання залежить повнота фінансування багатьох державних програм. Новоград – Волинська податкова інспекція повідомляє, що завдяки введенню в дію норм Податкового кодексу України, професіоналізму працівників та розвитку партнерських відносин з платниками податків досягнуто ефективних результатів по наповненню бюджетів усіх рівнів.На протязі 2011 року в зведений бюджет України від підприємств Новоград-Волинщини надійшло 178,4 тис.грн.. До державного бюджету за звітний період надійшло 68 тис.грн., в місцевий бюджет - 110,4 тис.грн.
Дані результати були досягнуті за рахунок виконання плану основних бюджетоформуючих податків, які становлять 90 % всіх надходжень в місцевий бюджет, а саме:
- податок з доходів фізичних осіб, по платі за землю від юридичних і фізичних осіб, по єдиному податку від юридичних і фізичних осіб, плата за використання лісових ресурсів .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...