• Головна
  • У Житомирі триває конкурс на кращу пропозицію використання території Старого бульвару
15:08, 18 лютого 2016 р.

У Житомирі триває конкурс на кращу пропозицію використання території Старого бульвару

Розпорядженням міського голови від 16.02.2016 №99 затверджено програму конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо використання території бульвару Старого в комплексі із ділянкою комунального підприємства «Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна» Житомирської міської ради.
 
Як зазначила головний архітектор міста Житомира Євгенія Черкасова, мета конкурсу  - визначення кращої планувальної, проектної, архітектурно-художньої пропозиції, яка відповідає програмі конкурсу, вирішує завдання, сформовані замовником та організатором конкурсу. Межа території, на яку пропонується надання проектних пропозицій визначена на схемі:
У Житомирі триває конкурс на кращу пропозицію використання території Старого бульвару, фото-1
В межі території проектування включені: бульвар Старий, пам'ятка садово-паркового мистецтва — територія КП “Парк культури та відпочинку ім Ю. Гагаріна”, набережна вздовж р. Тетерів.
 
До участі у конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців - дипломованих професійних архітекторів, художників, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів. Не забороняється участь у конкурсі іноземних архітекторів, студентів закордонних архітектурних і художніх навчальних закладів.
 
Конкурсні  проекти приймаються до 18 год. 00 хв. 16 квітня 2016 року. Робота журі, оголошення результатів І туру конкурсу - до 29 квітня 2016 року. Запрошення учасників на ІІ тур конкурсу - з 04 травня 2016 року. Термін подачі конкурсних проектів для участі у ІІ турі конкурсу - до 18 год. 00 хв.  04 липня 2016 року. Робота журі, оголошення результатів конкурсу - до 15 липня 2016  року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #старий бульвар #парк #проект #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...