• Головна
  • У Житомирській області зростання злочинності склало 5%, - прокуратура
09:37, 31 січня 2012 р.

У Житомирській області зростання злочинності склало 5%, - прокуратура

Стан протидії злочинності та корупції в області, а також інші питання розглядалися на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, повідомляє "Перший Житомирський".

Прокурор області Ігор Проценко на голосив, що  вжиті заходи значно уповільнили темпи зростання злочинності, менше зареєстровано грабежів, умисних тяжких тілесних ушкоджень, фактів хуліганства. Однак, стан протидії злочинності та корупції в області потребує серйозного поліпшення. Серед причин – зростання злочинності в цілому майже на 5%, рецидивної злочинності – майже вдвічі. Занепокоєння викликає і ріст підліткової злочинності. Значно більше минулого року скоєно вбивств. Більше виявлено злочинів, пов’язаних із збутом наркотичних речовин. В області викрито 17 злочинних угруповань, притягнуто до відповідальності 73 їх учасники.

За словами прокурора області, недостатнім є рівень розкриття злочинів. Серйозне занепокоєння викликає низький рівень відшкодування збитків під час досудового слідства. Це стосується слідства всіх органів. Особливу увагу у своєму виступі Ігор Проценко звернув на таке негативне явище, як численні прояви корупції. Викорінення корупційних проявів є злободенною проблемою як у державі, так і в області, і тому цей напрям потребує активізації роботи усіх правоохоронних органів. Вимагають дієвих змін не менш актуальне питання - організація боротьби з організованою злочинністю і хабарництвом. Попри привабливість сфери земельних відносин, в області з цих питань не викрито жодного організованого угруповування.

Прокурор області взаємодію правоохоронних, державних органів та органів місцевого самоврядування щодо проведення профілактичної роботу назвав недостатньою, а подекуди – й формальною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...