• Головна
  • Фільм «Дебальцеве» покажуть у Житомирі на великому екрані
14:46, 19 лютого 2016 р.

Фільм «Дебальцеве» покажуть у Житомирі на великому екрані

У суботу, 20 лютого, о 17.00 год. документальний фільм «Дебальцеве» покажуть у кінотеатрі «Україна».

Фільм побудований на інтерв'ю багатьох безпосередніх учасників тих подій від солдат до Президента.

Це документальна реконструкція подій лютого 2015 року, які розкривають військову операцію по відходу з Дебальцеве. Крім військових дій в фільмі присутня лінія мінських переговорів та роль Дебальцеве у них.

Фільм «Дебальцеве» вже транслюється на національних каналах.

Запрошуємо усіх бажаючих подивитись документальну стрічку на великому крані в кінотеатрі «Україна» о 17:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, жителі Житомирщини теж мають змогу переглянути фільм на регіональних телеканалах з 18 по 21 лютого 2016 року:

  • «Житомир» – у п’ятницю о 15.30 год. з повтором у суботу о 8.00 год.
  • «СК1» – у п’ятницю, суботу та неділю.
  • На Коростенському телебаченні – у четвер о 18.45 год. та з п’ятниці по неділю о 8.45 год., 12.45 год та 16.45 год.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #фільм дебальцеве #україна #трансляція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...