• Головна
  • На Житомирщині відкрито цех по забою свинини. Відео
13:23, 1 лютого 2012 р.

На Житомирщині відкрито цех по забою свинини. Відео

До 20 робочих місць створено за інвестиційні кошти у селі Тютюнники Чуднівського району з відкриттям  цеху по забою свинини. Розмістився забійний цех в приміщенні пустую чого колишнього ковбасного виробництва місцевого колгоспу. За роки простою приміщення усунулися, тому інвестору довелося вкласти чимало коштів на їх відновлення.
Лише на реконструкцію та закупівлю сучасного імпортного обладнання забійного цеху було витрачено 2млн.500тис.грн. Підтримку в організації цього бізнесу в селі надала Чуднівська РДА та сільська рада, на балансі якої знаходилися ці приміщення. З відкриттям виробництва 20 робочих місць створено у Тютюнниках і місцевий бюджет буде  отримувати кошти, які витрачатимуться на розвиток соціальної інфраструктури села.
Потужність забійного цеху 10-12 тонн свинини за добу. Зараз товариство «Чуднів – бекон», яке організувало це  виробництво, працює з датським підприємством «Даноша», свинокомплекси якого у Івано-Франківській області. В перспективі планується по забою працювати також і з місцевим населенням. Власну продукцію, а це напівтуши, «Чуднів-бекон» реалізує у  київських супермаркетах.
До кінця року «Чуднів-бекон» планує відкрити ще й цех по забою  великої рогатої худоби, а також цех з виробництва копченостей та ковбасних виробів.

Оголошення
live comments feed...