• Головна
  • В Житомирі планується випуск нових тролейбусів і трамваїв
11:30, 2 лютого 2012 р.

В Житомирі планується випуск нових тролейбусів і трамваїв

Відповідна підготовча робота ведеться на ВАТ "Верстатуніверсалмаш":

"Ми на сьогодні ведемо переговори з білоруською стороною, за їх ініціативою, по спільному виробництву тролейбусів на нашому підприємстві" – розповів генеральний директор підприємства Володимир Сингаївський.

"Ринок збуту надзвичайно широкий, – зазначає керівник. – Парк трамваїв та тролейбусів в цілому по Україні зношений більш, ніж на 90 відсотків"
Найкращим виходом було б потрапити до державної програми, аби отримати фінансування. Але навіть якщо це не вдасться, зупинятися на заводі не збираються:

"На сьогоднішній день ми також працюємо з Вінницьким трамвайно-тролейбусним управлінням, з його директором Бугайчуком Володимиром Івановичем, який всіляко намагається допомогти нам у виготовленні кузовів до тролейбусів ЗІУ-9, які маємо у містах Житомир, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Миколаїв, Севастополь та багато інших. Проведений моніторинг показує, що гостра необхідність в цих кузовах на сьогоднішній день є в кількості десь 350 штук"
Своє сприяння пообіцяв голова облдержадміністрації:

"У нас 150 одиниць тролейбусів ходить в Житомирі, та й ті, які ходять, це ті, на яких їздили такі, як я, коли студентами були. А треба хоча б 180-190 тролейбусів. Ми ведемо цю роботу і будемо працювати разом"

Оголошення
live comments feed...