12:00, 2 лютого 2012 р.

«Жовтню» та «Космосу» бути!


Рішенням виконавчого комітету було погоджено Програму розвитку культури м. Житомира «Наше місто – місто культури і традицій», яку представила начальник управління культури міської ради Лариса Харчук

Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Програмою було визначено проблеми, які потрібно перш за все розв’язати. Це оновлення матеріально-технічної бази мережі комунальних закладів культури, ремонт приміщень музичних та художніх шкіл, забезпечення музичними інструментами, комплексна модернізація бібліотечної мережі, зміни у діяльності та оснащенні матеріальної бази парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна. Реконструкції потребують кінотеатри «Жовтень» та «Космос». Значна увага у Програмі приділена розвитку туристичної галузі.

Програма складається з 11 проектів, спрямованих на задоволення духовних та естетичних потреб житомирян через підтримку, розвиток, відродження найкращих культурних традицій з удосконаленням роботи у всіх напрямках культурного розвитку. Фінансування Програми передбачається здійснювати за рахунок державного та міського бюджетів.

Оголошення
live comments feed...