• Головна
  • Жителька Коростеня Оксана Білошицька потребує допомоги
Фото
13:39, 29 лютого 2016 р.

Жителька Коростеня Оксана Білошицька потребує допомоги

Фото

Білошицька Оксана Володимирівна народилась в Коростені 1978 року. У 1994 році зламала праву ногу – закритий перелом гомілко стопа. Операцію робили під загальним наркозом (виписка та рентген знімки додаються). У 1996 році на швидкій допомозі забрали в лікарню з венозною кровотечею. Після зробленої операції з’явилася трофічна виразка. Не зважаючи на довге амбулаторне лікування за місцем проживання, виразка не загоювалась. Звернулася в Київську лікарню залізничної дороги, де і пройшла курс лікування в стаціонарі. В результаті отриманого лікування виразка загоїлась.

 Через деякий час, після повернення додому, виразка знову відкрилася, і довгий час, близько 10 років не загоювалась. Лікувалась за місцем проживання, виконувалася всі рекомендації лікарів. Декілька разів зверталася до обласної лікарні по консультацію. Кожен раз надавали рекомендації і відправляли лікуватися за місцем проживання. Частіше стали з’являтися рожисті запалення на обох ногах, під час з ускладненнями – пухирями. Лікувалась в стаціонарі і народними методами. Рожисті запалення з’являються і зараз, але все рідше (раз на 2-3 місяці) та без особливих ускладнень.

 "В 2010 році на правій нозі в області коліна з зовнішньої сторони, був нарив, який чистили під загальним наркозом. За рік нарив з’явився і на лівій нозі під коліном, його також чистили під наркозом. Ще через деякий час в районі пальців ноги виникло запалення. Лікування відбувалося вдома під наглядом лікаря. Спочатку був встановлений діагноз: рожисте запалення.

Потім на цьому місці утворився гнійний нарив, який самостійно прорвався. Після чого стала відчувати тяжкість в ногах, навіть коли відпочивала. Звернулася зі скаргами до лікаря і отримала чергове лікування. Всі рекомендації і приписи лікаря сумлінно виконувала. Все це відбувалося до 2012 року. Весь цей час я вела активне життя, самостійно пересувалася, працювала. Звернулася в 2013 році до лікаря з вже більшою тяжкістю в ногах і набряками. Лікар порадив продовжувати лікування в стаціонарі 2 рази на рік. На моє питання: «Чому так стали набрякати ноги?». лікар відповів. що вже розвивається слоновість і з цим вони нічого зробити не можуть. Знову надали ті ж рекомендації щодо лікування в стаціонарі двічі на рік. Але результатів на краще не було", - розповідає жінка.

      В період з 2013 до 2015 року ноги стали змінюватися і збільшуватися. В даний час жінка не може працювати, навіть, важко виходити на вулицю.

Жителька Коростеня Оксана Білошицька потребує допомоги (фото) - фото 1Жителька Коростеня Оксана Білошицька потребує допомоги (фото) - фото 12 (2)Жителька Коростеня Оксана Білошицька потребує допомоги (фото) - фото 1

"Дуже важко морально усвідомлювати, що в 37 років я не можу повноцінно жити. Зверталася в інститут Шалімова в м. Київ, але не отримала позитивного результату. Зараз звертаюсяз надією по допомогу до Вас. Лікарів не звинувачую, з себе відповідальності не знімаю", - говорить Оксана.

 Жінка сподівається на допомогу від небайдужих.

Реквізити в ПриватБанку 4149 4978 3537 3012

Телефони: (067) 490-98-49, (067) 490-98-49Детальніша інформація як можна допомогти Оксані можна знайти за полансиням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#білошицька оксана #слоновість #допомога #коростень
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...