• Головна
  • Начальник УМВС Житомирщини не збирається перевозити в область «своїх»
10:40, 3 лютого 2012 р.

Начальник УМВС Житомирщини не збирається перевозити в область «своїх»

2 лютого відбувся брифінг з новопризначеним начальником У МВС в Житомирській області, генерал-майором міліції Олександром Просоловим.

О. Просолов розповів про основні принципи діяльності, які він прагне запровадити у роботі в Житомирському регіоні. «Основа роботи – людина понад усе, - наголочив начальник управління МВС в області. - Треба розвернути міліцію так, щоб вона зробила крок на зустріч людям. Важливо, аби люди відчули у міліції захисників. Такі вказівки я даю своїм підлеглим. Необхідно робити все для того, щоб пересічні громадяни не боялися людини у формі, аби міліціонер був для громадян, перш за все, помічником і захисником. Надіюсь, професія міліціонера стане престижною».

Також Просолов запевнив представників ЗМІ, що «своїх людей» (з Донеччини, де народився і працював Олександр Анатолійович) він привозити не буде, адже це не так просто – кожен має сім’ю, крім того, «перевезених» треба забезпечити житлом. Начальник управління МВС збирається обпиратися на той кадровий потенціал, що є в області. А ще, зазначив, Просолов, він працював у Міністерстві внутрішніх справ України, тому уся міліція для нього «свої». Та й сім'я самого Олександра Анатолійовича переїхала до Житомира не у повному складі - лише він, дружина і кицька.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...