• Головна
  • У Житомирі виготовлятимуть протези для інвалідів та учасників АТО
16:33, 1 березня 2016 р.

У Житомирі виготовлятимуть протези для інвалідів та учасників АТО

За інформацією Міністерства соціальної політики України у 2016 році послуги щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області технічними та іншими засобами реабілітації надаватиме Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

 Житомирське ДЕПОП спеціалізується на виготовленні, поставці, ремонті та технічному обслуговуванні технічних та інших засобів реабілітації. А також займається виготовленням протезно-ортопедичних виробів підвищеної складності.

 Підприємство знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гоголівська, 103. Також можна звернутись за тел.: (0412) 36-12-03, 36-04-78.

 Перелік інших підприємств України, які у 2016 році будуть надавати послуги інвалідам, учасникам АТО та іншим категоріям населення щодо забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації, можна переглянути тут.

 Крім того, в Міністерстві соцполітики на даний час ще триває прийом документів від підприємств-кандидатів усіх форм власності щодо визначення відповідності кваліфікаційним вимогам на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації. Таким чином перелік підприємств протезної галузі буде доповнюватись.

Нагадаємо, що благодійний проект «Viva! Переможці» взяв участь боєць 30-ої бригади Олександр Швецов.

#житомир #протези #ато #виготовлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...