• Головна
  • У Житомирі презентують 10 пріорітетів розвитку міста
14:36, 2 березня 2016 р.

У Житомирі презентують 10 пріорітетів розвитку міста

 03 березня о 11.00 у місті Житомирі у приміщенні прес-клубу, що на майдані С.Корольова, 12 презентують кампанію: «10 ПРІОРІТЕТІВ РОЗВИТКУ МІСТА ЖИТОМИРА».

Мета цьогорічної громадської програми – спонукати політичні фракції представлені в Житомирській міській раді до напрацювання зрозумілих, актуальних пріоритетів по розвитку міста під час своєї каденції та затвердити напрацьовані пріоритети відповідним рішенням фракції, а в перспективі - сесією міської ради.

Визначення з пріоритетами діяльності, оприлюднення декларації про доходи, організація роботи громадських приймалень, прозорість і зрозумілість при прийнятті рішень, є важливим інструментом очищення української політики від корупції.

Мешканцям міста важливо знати справжні наміри приходу до влади нинішніх депутатів, походження їх фінансів, вміння організувати роботу, що має бути над важливим завданням для кожного депутата, для кожної політичної фракції.

Рух ЧЕСНО вважає за важливим, та письмово пропонує міському голові Житомира Сергію Сухомлину - виступити з публічним звітом за підсумками перших 100 днів своєї каденції ( 14.11.15 – 24.02.2016), на якій розповісти мешканцям міста про перші досягнення на цій посаді, невдачі та їх причини, надання пріоритетів у своїй роботі та найближчі перспективи розвиту міста.

На зустріч запрошуються: Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, голови фракції.

#житомир #пріоритети #розвиток #сухомлин #100 днів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...