Найкращі спортсмени Житомирщини отримуватимуть стипендії ОДА

У Житомирі 2 березня призначили стипендії Житомирської обласної державної адміністрації провідним спортсменам області. 

 За результатами голосування членів комісії при управлінні сім’ї, молоді та спорту ОДА з 1 лютого 2016 року до 1 лютого 2017 року щомісяця отримуватимуть стипендії такі спортсмени: 

2000 грн:

  • Єлістратова Юлія – триатлон;
  • Лавренчук Тетяна – вільна боротьба;
  • Мартиненко Єгор – триатлон;
  • Матвійчук Володимир – бокс;
  • Рябченко Тетяна – велоспорт;
  • Цуркан Віталій – веслування;
  • Лупу Наталія – легка атлетика;
  • Шаталова Марія – легка атлетика;
  • Мазур Владислав – легка атлетика;
  • Баранніков Олександр – легка атлетика

1400 грн:

  • Яковчук Галина – легка атлетика;
  • Степаненко Олександра – триатлон;
  • Олішевська Юлія – легка атлетика;
  • Демчук Володимир – кікбоксінг;
  • Сервуля Сергій – веслування;
  • Коваль Василь – легка атлетика;
  • Ярко Роман – легка атлетика;
  • Дзюбенко Назарій – легка атлетика
  • Савченко Юлія – паратриатлон;
  • Кузьменко Дмитро – волейбол (інваспорт)

700 грн:

  • Венгловський Олександр – легка атлетика;
  • Соколовська Аліна – дзюдо;
  • Парфенюк Наталія – боротьба самбо;
  • Мохорт Олександра – аеробіка;
  • Гонгальський Олександр – шашки;
  • Ренькас Дмитро – волейбол;
  • Іванченко Андрій – веслування;
  • Нікітін Дмитро – легка атлетика;
  • Олішевський В’ячеслав – легка атлетика;
  • Гонцовський Володимир – легка атлетика;

500 грн:

  • Білорус Олексій – легка атлетика;
  • Кохан Сергій – триатлон;
  • Попков Богдан – вільна боротьба;
  • Степаненко Володимир – паратриатлон;
  • Концевич Наталія – легка атлетика;
  • Пашаєв Руслан – бокс;
  • Рижикова Світлана – вільна боротьба;
  • Черненко Анастасія – триатлон;
  • Машевська Діана – триатлон;
  • Шипаєва Аліна – велоспорт;

400 грн:

  • Завадська Божена – триатлон;
  • Острогляд Андрій – легка атлетика;
  • Костічев Максим – легка атлетика;
  • Шевчук Олена – легка атлетика;
  • Вітомський Денис – бокс;
  • Бойко Кирило – триатлон;
  • Баталова Галина – легка атлетика (інваспорт);
  • Главацький Роман – триатлон;
  • Генчіков Віктор – триатлон;
  • Черкавська Оксана – легка атлетика.
житомир ода спортсмени стипендії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі