• Головна
  • У Житомирському університеті виступив татарський ансамбль «Лале» (ВІДЕО)
Мамина весна
11:12, 4 березня 2016 р.

У Житомирському університеті виступив татарський ансамбль «Лале» (ВІДЕО)

Мамина весна

Із Житомирського державного технологічного університету стартував у місті благодійний соціально-культурний захід «МАМИНА ВЕСНА» на підтримку військових, учасників АТО та їх рідних жінок.

Зокрема, з цією метою у студентській аудиторії ЖДТУ 3 березня виступали учасники Міжнародного фестивалю для дітей та молоді з особливими потребами "Я Вірю", кримсько-татарський ансамбль "Лале" з Херсонської області та інші виконавці.

«Мамина весна» - соціальний захід на підтримку тих, кого доля змусила чекати та вірити: їх діти з війни повернуться живими, - відзначають організатори співочого свята. – Чекають не тільки мами, чекають дружини, кохані, чекають діти. Впевнені, що і в цьому університеті є багато тих, у житті і пам’яті яких ця війна залишить слід. Дуже хочеться вірити, що з весною до нас прийде і перемога, а ми у свою чергу намагаємося наблизити її своїми піснями, своїми молитвами і гарними емоціями глядачів на нашикх концертах».

Нагадаємо, що у Житомирському державному технологічному університеті адміністрація, студенти і викладачі неодноразово приєднувалися до благодійних акцій по збору коштів на медикаменти для військових, води десантникам на передову, речей, солодощів і засобів гігієни для бійців, що перебувають у госпіталі. Також відвідували родини загиблих воїнів АТО, передаючи дітям героїв школярське приладдя.

#житомир #ждту #лале #мамина весна #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...