• Головна
  • Житомирський театр готовий показати прем'єру вистави "Смішні гроші"
15:26, 9 березня 2016 р.

Житомирський театр готовий показати прем'єру вистави "Смішні гроші"

Актори Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги готові показати прем'єру вистави "Смішні гроші" за п'єсою англійського драматурга Рея Куні.

Прем'єра відбудеться 10 (четвер) та 11 (п'ятниця) березня 2016 року о 19:00.

Реймонд Джордж Альфред «Рей» Куні - англійський драматург і актор. Його найбільшим успіхом стала п'єса «Занадто одружений таксист», що протрималася 9 років в лондонському Вест-Енді, і це сама «довгограюча» комедія. Там він представив 17 своїх постановок.

Пустотлива і легка французька комедія положень з лихо закрученим сюжетом. Випадково валіза з неймовірною сумою грошей стає об'єктом мрій всіх без винятку відвідувачів квартири - і випадкових і невипадкових. Ця же валіза - джерело постійних неприємностей, які виникають в цьому будинку як за помахом чарівної палички. Ситуації, що виникають у виставі - одна безглуздіша іншої. Нескінченні ховання, підміни, видавання одної людини за іншу, а потім і за третю і так далі. Швидка зміна абсурдних в своїй нелогічності ситуацій. Скажений темпоритм, моментальна зміна настроїв. Незвичайні пропоновані обставини диктують спектаклю особливу динамічність. Яскравий, веселий і стрімкий спектакль не дасть занудьгувати нікому.

Режисер вистави та сценограф: Петро Авраменко

Карикатури всесвітньо відомого художника Василя Вознюка.

У ролях будуть майже всі зірки театру (М.Демб, С.Поліщук, Д.Зіневич, В.Давидюк, О.Заведія, О.Слабченко, О.Луць, В.Рогутський, В.Кіпчук,  С.Артеменко, М.Лабознюк, Д.Кокорєв, С.Рогов, М.Петрівський, з.а.України М.Карпович, з.а.України О.Шкарупа, Д.Кокорєв).

smishni_grishi_2(1)

smishni_grishi_2(1)

#житомир #смішні гроші #вистава #прем'єра #авраменко #театр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...