• Головна
  • Англійська компанія VINAME ltd інвестує в «ДКП»Фармацевтичну компанію"
08:35, 7 лютого 2012 р.

Англійська компанія VINAME ltd інвестує в «ДКП»Фармацевтичну компанію"

На Житомирщині компанія VINAME ltd планує вкласти гроші в розширення виробничих можливостей «ДКП «Фармацевтична фабрика».

В Житомирській обласній раді обговорено умови подальшої реалізації в області інвестиційного проекту з виробництва якісних і доступних лікарських препаратів

3 лютого голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський та заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Никитюк зустрілися з генеральним директором ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» (м. Житомир) Ігорем Вишневським та представником англійської компанії VINAME ltd п. Ало Стрейманом.

Тема зустрічі: реалізація компанією VINAME ltd на території Житомирського району інвестиційного проекту, в рамках якого передбачається розширення виробничих можливостей «ДКП «Фармацевтична фабрика». Це підприємство - єдине в області займається виготовленням якісних та доступних лікарських препаратів, заснованих на натуральній сировині рослинного та тваринного походження.

Компанія VINAME ltd має намір інвестувати кошти в спорудження нових виробничих площ фармацевтичного підприємства на території однієї із територіальних громад у Житомирському районі, поставку на нього сучасного автоматизованого обладнання, а також облаштування прилеглої території. Левова частка готової продукції цього підприємства реалізовуватиметься в Житомирській області, частина експортуватиметься в інші країни. Підприємство повністю забезпечуватиме потребу в доступних та якісних ліках усе населення області, зокрема, соціально вразливі верстви.

Керівники області зазначили, що будуть дані відповідні доручення, рекомендації для створення на засадах діючого законодавства максимально комфортних умов для діяльності цього інвестора.

«Залучення інвестицій через створення сприятливого інвестиційного клімату є одним пріоритетних завдань діяльності органів влади на місцях, - наголосив Йосип Запаловський. Голова обласної ради та заступник голови облдержадміністрації також пообіцяли представникам інвестиційної компанії максимально сприяти в розв’язанні всіх виробничих та адміністративних проблем, які виникатимуть у ході реалізації проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...