• Головна
  • На Житомирщині екологи закликають населення не палити суху траву
Попередження
14:13, 10 березня 2016 р.

На Житомирщині екологи закликають населення не палити суху траву

Попередження

Населення  Житомирщини починає масово прибирати свої господарства шляхом спалення сухої трави, гілок, побутових та промислових відходів.

В цей період вже стає традицією здійснювати виїзди по зверненню на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області,  громадян, які потерпають від диму та вогнищ.    

Хотілося б попередити, що відповідно до ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення  - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб; громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків законодавством України передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за ст. 77-1 тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від п’ятдесяти до семидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів ПЗФ, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян  від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб від семидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З метою попередження виникнення пожеж працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області вже здійснюється роз’яснювальна робота серед населення.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області закликає жителів міст та населених пунктів не палити листя, траву, гілля, сміття, щоб не заподіяти шкоду своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

Нагадаємо, що за 8 березня на Житомирщині вигоріло понад 2 гектари сухої трави.

#житомирщина #екосистеми #пожежи #суха трава
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...