• Головна
  • Землевпорядники Житомирщини пропонують інвесторам земельні ділянки площею понад 3300 гектарів
12:28, 10 березня 2016 р.

Землевпорядники Житомирщини пропонують інвесторам земельні ділянки площею понад 3300 гектарів

У землевпорядній службі Житомирщини включили 112 ділянок до переліку земель державної власності, права оренди на які можуть бути передані інвесторам на земельних аукціонах. Для ведення бізнесу пропонують землі сільськогосподарського призначення загальною площею 3377 гектарів.

Найбільшу кількість ділянок можуть надати у користування на території Лугинського (26 ділянок площею 608,3 га), Новоград-Волинського (10 ділянок площею 264,7 га) та Бердичівського (9 ділянок площею 687,2 га) районів Житомирської області.

Землевпорядники планують у квітні поточного року провести два земельних аукціони. На торги виставлять права оренди на сім земельних ділянок загальною площею 180,3 га у Новоград-Волинському та Червоноармійському районах. Стартова ціна річної орендної плати за всі лоти визначена на рівні 197,9 тис. гривень. Землі призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Практика проведення земельних торгів показує значне зростання вартості орендної плати у результаті конкуренції між учасниками. Аукціони забезпечують відкритість та прозорість у процесі розпорядження землями державної власності», - зазначає в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Оксана Присяжнюк.

Минулого року у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області на конкурентних засадах у користування товаровиробникам передали 15 земельних ділянок загальною площею 461,4 гектара. Орендна плата у сумі 407 тис. грн. щорічно надходитиме до місцевих бюджетів.

#житомир #землевпорядники #дылянки #присяжнюк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...