• Головна
  • Володимир Збаражський новий керівник Бердичівського району
12:40, 7 лютого 2012 р.

Володимир Збаражський новий керівник Бердичівського району

6 лютого у Бердичівській районній адміністрації офіційно представили нового голову. Ним став колишній начальник обласного головного управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Збаражський. Із призначенням на посаду його привітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук та голова Бердичівської районної ради Микола Стороженко.
Представляючи голову райдержадміністрації, Сергій Рижук зазначив: „На своїй попередній посаді у структурі облдержадміністрації, яку він обіймав протягом останніх двох років, Володимир Збаражський проявив найкращі якості людини, фахівця, керівника, організатора. Він доклав зусиль, щоб в області і, зокрема, у місті Житомирі відремонтували чимало об’єктів житлово-комунального господарства та запровадили ряд прогресивних напрямків у розвитку однієї з найважливіших сфер людської життєдіяльності”.
Очільник області наголосив, що на Володимира Збаражського покладаються багато сподівань як на людину, яка швидко освоїть свою посаду, віддано і чесно працюватиме, виводитиме Бердичівський район на шлях прогресу та на перші позиції в області.
Новопризначений голова райдержадміністрації відповів подякою за довіру. „Я повною мірою усвідомлюю відповідальність нової посади. Запевняю, що вся моя робота буде спрямована на те, аби в районі якісно і ефективно впроваджувалися реформи, які сьогодні проводить Президент України Віктор Янукович та уряд, аби виконувати завдання і програми, визначені облдержадміністрацією та обласною радою”.
Володимир Збаражський зауважив, що Бердичівський район для нього не новий. Із його перевагами та проблемами він знайомий ще від часу обрання депутатом обласної ради від цього району. Раніше, виконуючи попередні посадові обов’язки, нинішній голова райдержадміністрації разом із представниками місцевої влади вирішували такі проблеми Бердичівщини, як ремонт доріг, встановлення станції знезалізнення води, будівництво очисних споруд Райківської виправної колонії.
Володимир Збаражський поділився з присутніми під час представлення основними напрямками роботи в районі. На Бердичівщині, де проживає 32 тисячі населення, з яких 16 тисяч працездатного населення, а працюючих осіб всього 6 тисяч (34%), на перший план виходить питання організації нових виробництв, створення нових робочих місць. За словами голови райдержадміністрації, робота в цьому напрямку проходитиме під девізом: „Не залишити без уваги жодної працездатної людини району”.
„Потрібно серйозно попрацювати над розширенням бази оподаткування, легалізувати вже існуючі робочі місця, встановити чіткий облік використання землі, провести роботу з розмежування земель комунальної і державної власності, узаконення та приведення до належного стану вивільнених земель Міністерства оборони. Це дасть можливість значно поповнити бюджет району, – каже Володимир Збаражський. – У сільському господарстві першочерговим завданням є збільшення поголів’я великої рогатої худоби. У соціальній сфері будемо продовжувати роботу щодо поліпшення матеріально-побутових умов закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, запровадження енергозберігаючих технологій, створення належних умов праці”.
Користуючись можливістю, голова райдержадміністрації заручився підтримкою обласної влади в особі Сергія Рижука у здійсненні невідкладних завдань: придбання шкільних автобусів і реконструкції адмінприміщення у селі Бистрик під школу на 144 місця, адже існуючому приміщенню вже 100 років. Кошторисна вартість ремонтних робіт складає більше 8 мільйонів гривень.

Довідково:
Володимир Андрійович Збаражський (10.12.1956 р.) народився у селі Білилівка Ружинського району. Має вищу освіту – закінчив Ленінградську ордена Леніна лісотехнічну академію ім. С. М. Кірова за спеціальністю „Машини і механізми лісової та деревопереробної промисловості”.
Очолював підприємство у Бердичеві (ТОВ „Наш дім”) та на Вінниччині (ЗАТ „Хмільникмеблі”).
З травня 2010 року по січень 2012 працював начальником головного управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Житомирської облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...