• Головна
  • Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012»
08:23, 8 лютого 2012 р.

Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012»

7 лютого 2012 року відбулася прес-конференція з нагоди проведення Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», який пройде 9 лютого 2012 року в приміщенні ЖОДТРК (вул. Театральна,7) о 17.00 год. Організаторами фестивалю виступають Асоціація «КВН України» та компания «REC».

Фестиваль «Сміховик-2012» відбуватимется вперше. У ньому візьмуть участь 10 кращих дитячо-юнацьких команд КВН України. Вікова категорія учасників 15-17 років, але в деяких командах є учасники 8-9 років, організатори сподіваються, що вони також приїдуть на фестиваль.

Метою фестивалю є пошук талановитих виконавців та колективів; пропаганда творчості самобутніх дитячо-юнацьких колективів України; організація змістовного відпочинку та дозвілля дітей та молоді; створення сприятливих умов для діяльності, розвитку та реалізації творчого потенціалу дитячо-юнацьких команд КВН.

Про мету фестивалю Президент Асоціації «КВН України» капітан команд ДПІ, Dream-Team, збірної СНД, професор Михайло Агранат:
«На сегодняшний день альтернативы в организации молодежного досуга нет, КВН это достаточно синтетический вид творчества, вид деятельности молодого человека. Для того, чтобы играть в КВН молодые люди становятся авторами, актерами, музыкантами, компьютерщиками, продюсерами, то есть очень большая палитра умений и знаний, которыми надо владеть молодому человеку, чтобы успешно играть в КВН. Мы хотим чтобы молодежь нашей страны шла по этому пути, совершенствовалась и достигала успехов».

На фестивалі буде присутня команда КВН «Девчонки из Житомира», дворазові володарі «КіВіНа в темному» Міжнародного музичного фестивалю «Голосящий КиВиН» в м. Юрмала.

Лідер команди «Девчонки из Житомира» Марина Поплавська про дитячий фестиваль:

«Это будет событие в истории города Житомира, потому город может звучать в плане КВН и должен звучать. И все получат удовольствие, и взрослые, и дети, все кто прийдет на это чудесное мероприятие».

Фестиваль «Сміховик-2012» відбуватиметься вперше, та за словами виконавчого директора Асоціації «КВН України» Володимира Виговського, Житомир стане стартом для кількох дитячих фестивалів, на фестиваль приїжджають представники ще кількох міст, які хочуть перейняти цю естафету, зокрема, це місто Лубни і місто Суми.

Команди учасників будуть поселені в готелі, забезпечені транспортом, харчуванням - все це бере на себе фірма «REC». Компания «REC» займається розробкою професійного музичного обладнання і систем оповіщення на залізниці.

Президент компанії «REC» Георгій Матишнюк розповів журналістам, чому вирішив стати спонсором дитячого фестивалю КВН:
«Помогать нужно лучшим — основная идеология, почему я хочу помогать детскому КВНу. Меня спрашивали, является ли это со стороны «REC» корпоративно-социальной ответственностью. Нет. Это скорее является внутренней корпоративной культурой. КВНщики не могут быть посредственными людьми, даже дети, это харизматичные личности, обязательно талант проявляется. И вот это нужно развивать, тогда и у нас тоже появится надежда, что третье поколение будет лучше, чем два предыдущих».

Вперше в Житомирі буде організована пряма інтернет-трансляція фестивалю. Трансляцію можна буде переглянути на сайті www.rec.ua та на сайтах партнерах.

Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-1
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-2
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-3
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-4
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-5
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-6
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-7
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-8
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-9
Завтра у Житомирі відбудеться фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Сміховик-2012», фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...