• Головна
  • 10 лютого будуть відомі результати ІІ етапу конкурсу „Учитель року – 2012”
11:00, 8 лютого 2012 р.

10 лютого будуть відомі результати ІІ етапу конкурсу „Учитель року – 2012”

7 лютого у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відкрився обласний ІІ етап конкурсу „Учитель року – 2012”. На святковому заході були присутні 128 переможців районних фіналів конкурсу. Всіх їх відзначили як професіоналів, зацікавлених в успіхах своєї праці та набутті нових навчально-методичних знань.
Ректор інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Якухно повідомив про те, що нещодавно відбувся Третій всеукраїнський з’їзд працівників освіти, на якому виробили національну стратегію розвитку освіти на найближчі 10 років.
„Перед вчительством, перед навчальними закладами поставлене завдання – впровадити у навчально-виховний процес інформаційно-комунікативні технології. З першого класу ми повинні навчати дітей іноземної мови, з другого – інформатики. Маємо застосовувати компетентісний підхід, особистісно орієнтоване навчання. У центрі уваги всієї педагогічної громадськості стоїть дитиноцентризм, – каже Іван Якухно. – І якими б не були сучасні інноваційні технології, професіоналізм вчителя ніхто не в змозі замінити. Тому що вчитель формує внутрішній світ особистості, від його світобачення, світосприйняття, відношення до світу залежить майбутнє особистості й української нації в цілому”.
В обласному етапі конкурсу візьмуть 25 вчителів – по п’ять у кожній із представлених номінацій: „Українська мова та література”, „Біологія”, „Іноземна мова (англійська)”, „Етика”, „Фізична культура”. Їхні методичні і творчі напрацювання були відібрані у заочному етапі конкурсу. Попереду в освітян – реальне випробування на професійну майстерність. У визначених для кожної номінації окремо загальноосвітніх закладах обласного центру вчителі проводитимуть уроки. В якому саме класі випало провести урок тому чи іншому вчителю та якою буде тема, він дізнається лише напередодні.
За словами проректора інституту Миколи Сюравчика, конкурс дозволяє вчителям розкрити всі свої таланти. А компетентне журі, до складу якого увійшли знані в області науковці, методисти, заслужені педагоги, обирає тих, хто, на його думку, розкрив свій педагогічний талант найбільш повно.
Микола Сюравчик каже, що найскладніше цього річ було вчителям, які змагалися у номінації „Етика”. Ця дисципліна ввійшла до конкурсної програми вперше, а до шкільної навчальної програми лише кілька років тому. Вивчається етика у 5-6 класах, але має вагоме значення для формування свідомої особистості.
Нагадуємо, що за 16 років існування конкурсу „Учитель року” двічі представники Житомирщини ставали переможцями всеукраїнських етапів: у 1999-му – вчитель образотворчого мистецтва з Червоноармійського району Л. В. Фесенко, у 2003-му – вчитель української мови та літератури Овруцької школи С. І. Ковальчук.
Результати обласного етапу конкурсу будуть відомі 10 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...