
10:35, 15 березня 2016 р.
У Житомирі відбувся студентський антикорупційний форум
12 березня в актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету працював студентський антикорупційний форум, організований Студентським антикорупційним бюро, за підтримки USAID, USETI, Американських рад з міжнародної освіти, ГО «Молодь за Єдину Україну» та Житомирським національним агроекологічним університетом.
У форумі взяли участь студентські активісти та члени студентських організацій, які цікавляться питанням протидії корупції у вищих навчальних закладах. Спікерами заходу були: Микита Андрєєв (м. Харків), Таміла Кошман (м. Суми), Микита Євстіфеєв (м. Київ).
Учасники форуму мали змогу ознайомитися з інструментами боротьби з корупцією, прикладами успішних студентських антикорупційних кампаній та найбільш поширеними випадками корупції в навчальному процесі.
Спікери виступили з доповідями на теми: «Законодавчі засади та інструменти боротьби з корупцією», «Корупція при вступі до ВНЗ. ЗНО як запобіжник корупції при вступі», «Корупція в студентських гуртожитках та механізм протидії їй», «Роль студентів у протидії корупції в тендерних закупівлях».
По завершенню форуму учасники узгодили подальшу співпрацю в цьому напрямку та створили Житомирське міське відділення Студентського антикорупційного бюро. Регіональним координатором обрано студента ЖНАЕУ Олексія Пронозу, заступник – Андрій Магалецький (ЖДУ ім. І. Я. Франка).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:03
11 серпня
13:31
10 серпня
18:00
8 серпня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
17:00
7 серпня
ТОП новини
Оголошення
16:06, 3 серпня
10:40, 5 серпня
2
17:58, 9 серпня
17
12:56, 3 серпня
