• Головна
  • У Житомирі відкрилась виставка робіт Наталії Орженік «Барвиста пісня різця»
15:40, 8 лютого 2012 р.

У Житомирі відкрилась виставка робіт Наталії Орженік «Барвиста пісня різця»

В обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича відбулася презентація робіт майстра народної творчості художньої різьби по дереву Наталії Орженік.

Як повідомляє інтернет-видання "Перший Житомирський", медична сестра за фахом, Наталія - єдина в області жінка - майстриня художньої різьби по дереву. Увесь свій вільний час вона присвячує цьому виду мистецтва.У її доробку біля 200 робіт, у яких майстриня звертається до витоків і джерел народної творчості. Цікавими є серії робіт «козаки», «тварини», «побутові та народні фрагменти». Усі вони  мають своєрідну композиційну побуду та  виконані на сірому лляному полотні. Щоб підкреслити загальну виразність кожної роботи майстриня використовує декілька прийомів вирізування, шліфовки та лакування дерева.  У поєднанні виходить чудово.

«Мені сподобались роботи,  дуже цікаві, оригінальні, неповторні. Ще не зустрічала такого поєднання. Але вразило, що їх виконала жіноча рука», - поділилась враженням Олена, одна з присутніх на відкритті.

Перша персональна виставка робіт Наталії Орженік відбулася у 2009 році під назвою «З родинних витоків».Майстриня є постійною учасницею регіональних, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок традиційного, сучасного декоративно-прикладного мистецтва, «Містечок майстрів», які організовуються і проводяться обласним управління культури і туризму облдержадміністрації, Житомирським обласним центром народної творчості.

«Намагаюсь шукати  нові задуми та ідеї і втілювати їх у життя», - поділилась Наталія Орженік.Ознайомитись з роботами виставки можна протягом усього місяця.

Оголошення
live comments feed...