• Головна
  • На Житомирщині агрофірма поскладала тисячу тон отруйних добрив під відкритим небом
Видео
15:03, 16 березня 2016 р.

На Житомирщині агрофірма поскладала тисячу тон отруйних добрив під відкритим небом

Видео

На Житомирщині агрофірма склала тисячу тонн добрив просто неба. Активісти заблокували складську територію, аби змусити власників вивезти хімікати за межі населеного пункту, йдеться в ТСН.12.00.

Представники агрофірми кажуть, добрива зможуть прибрати лише, коли почнеться посівна. Відранку біля агрофірми активісти і місцеві жителі. Люди кажуть, втратили спокій, відколи дізналися, що поруч із житловими будинками отрута.

"Метрів 500 і наш будинок, у нас і так не можна пити воду, а якщо воно потрапить у воду це буде все", - каже мешканка.

Білі мішки з товарних вагонів тут розвантажували кілька днів, кажуть селяни. На територію складу наразі нікого не пускають ні активістів, ні пресу. Але і не потрапивши на територію, можна побачити, як просто неба лежать сотні мішків із добривами, накриті плівкою.

Біля воріт тупцюють і чиновники райадміністрації. Кажуть, порушення помітні і через паркан.

"Наші працівники МЧС були направлені сюди, на територію їх не допустили. Є певні вимоги, які повинні дотримуватися стосовно вигрузки і погрузки цих ядохімікатів. Вони на відкритому повітрі, не під накриттям і відповідні норми повинні бути дотримані до населеного пункту, а тут все в центрі селища", - каже голова Попільнянської райдержадміністрації Роман Суботенко.

Представник агрофірми, якого викликали на склад пояснює, тут зберігають понад тисячу тонн карбаміду. Те, що порушили норми зберігання міндобрив розуміють, але це, обіцяють, тимчасово.

"Ми завжди працювали з коліс, вносили добрива безпосередньо під час посівної. Ми потрапили в такі умови, що нам треба було забрати ці добрива тимчасово, буквально короткосрочно і тільки починається посівна, ми одразу все вивозимо", - каже представник агрофірми.

Громада селища дала три дні на вивезення міндобрив за межі населеного пункту. Екологів та санстанцію просять перевірили місцевість на забруднення. Якщо порушення знайдуть, на агрофірму чекає штраф.

#попыльня #агрофірма #добрива #скандал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...