• Головна
  • На Житомирщині викрито на хабарі працівника державної архітектурно-будівельної інспекції
21:09, 16 березня 2016 р.

На Житомирщині викрито на хабарі працівника державної архітектурно-будівельної інспекції

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою.

У середу, 16 березня, працівниками прокуратури та СУ ГУНП в області у ході проведення спільних слідчих дій, у м. Коростень викрито під час одержання 2 тис грн неправомірної вигоди головного інспектора відділу в північному регіоні Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

Державний службовець пообіцяв місцевій жительці, що за таку суму не притягуватиме її до адміністративної відповідальності - штрафу на суму 4 тис грн.

Затримали головного інспектора ДАБІ під час одержання хабара безпосередньо у службовому кабінеті, під час обідньої перерви. Неправомірну вигоду вилучено.

Наразі вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування провадиться СУ ГУНП в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коростень #хабар #інспектор #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Хто з чоловіків має право виїжджати за кордон у 2025 році, перелік документів для виїзду та новий військовий квиток
Чоловіки віком від 18 до 60 років, які знаходяться за кордоном, тепер можуть оформити паспорт без фізичного пред'явлення військово-облікового документа
Україна отримала 1 млрд євро від ЄС з доходів від російських активів: куди підуть кошти
Проблеми з бронюванням працівників: як виправити помилку в реєстрі «Оберіг»
Оголошення
live comments feed...