• Головна
  • В обласному протитуберкульозному диспансері відбудеться День відкритих дверей
14:33, 17 березня 2016 р.

В обласному протитуберкульозному диспансері відбудеться День відкритих дверей

22 березня 2016 року за організаційної підтримки управління охорони здоров’я Житомирської ОДА в обласному протитуберкульозному диспансері пройде День відкритих дверей.

 З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в рамках заходу відбудеться знайомство з роботою закладу: відвідування відділень та бак-лабораторії.

 Також провідні лікарі обласного протитуберкульозного диспансеру обговорять стан захворюваності на туберкульоз в Житомирській області та заходи, що вживаються для стабілізації ситуації по захворюваності на туберкульоз під час прес-конференції.

 Початок о 10.00 в обласному протитуберкульозному диспансері, смт Гуйва.

 Довідково:

У 2015 році в Україні зареєстровано 23896 випадків вперше виявленого туберкульозу, що становить 55,9 на 100 тис. населення, в 2014 р. вказані показники становлять відповідно 25543 та 59,5. Тобто відмічається зниження показника захворюваності на 6,4%.

 В Україні впроваджено стандарти виявлення, діагностики та лікування туберкульозу, ВІЛ-інфекції/туберкульозу, хіміорезистентного туберкульозу. Протягом останніх років протитуберкульозні заклади забезпечені протитуберкульозними препаратами.

У Житомирській області в 2015 р. виявлено 830 нових випадків захворювання на туберкульоз. Показник захворюваності на туберкульоз знизився до 66,0 на 100 тисяч населення, або на 2,3%.

#житомир #гуйва #диспансер #день відкритих дверей #туберкульоз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...