• Головна
  • У Житомирі відкриють Дім української культури
12:43, 17 березня 2016 р.

У Житомирі відкриють Дім української культури

Дім української культури незабаром запрацює у Житомирі. Депутати міської ради  затвердили проект по створенню даного культурного осередку. Для забезпечення створення та діяльності етно-мистецького  центру передбачено фінансування у розмірі 1100,0 тис. грн (один мільйон сто тисяч гривень).
 
Підтримати створення Дому української культури  закликала депутатів секретар міської ради Наталія Чиж.
 
В управлінні культури міської ради зазначили, що в культурному центрі будуть діяти школи майстрів, вишиванок,  українських поробок, гуртків тощо Дім української культури буде місцем зустрічі інтелігенції, молоді, науковців, місцем проведення творчих зустрічей, майстер-класів і презентацій, розміщення цікавих виставкових експонатів.
 
 «Український дім  стане місцем спілкування для творчих людей, - переконаний міський голова Сергій Сухомлин. -  Це буде вільний простір, де люди зможуть зустрічатися, проводити політичні вечори та концерти, спілкуватися між собою, будуть проходити виставки, присвячені історії Житомира чи європейським подіям. Український дім буде створено з цікавими експозиціями, такими як: піаніно  Ріхтера, козацький човен. В цьому нам багато допомагає обласний краєзнавчий музей».
 
Культурний центр буде відкрито на базі архітектурної пам’ятки міста, в маєтку Філіпова (колишній РАЦС) на перехресті вулиць Шевченка та Великої Бердичівської. Біля нього буде встановлено 3 флагштоки з прапорами України, Житомира, Євросоюзу, а також стелу «Український дім». Буде також розроблено та реалізовано проект найбільшої в Україні ляльки-мотанки (висота до 4 метрів).
#житомир #український дім
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...