• Головна
  • Близько 370 тисяч поземельних книг в електронному форматі відкрито на Житомирщині
12:13, 18 березня 2016 р.

Близько 370 тисяч поземельних книг в електронному форматі відкрито на Житомирщині

Державні кадастрові реєстратори Житомирщини відкрили у електронному форматі 368191 поземельну книгу, що становить 64% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. З початку 2016 року спеціалістивже опрацювали 63 702 пакети документів, що становить 30% від запланованого річного обсягу.

 Найбільшу кількість поземельних книг оцифрували в Андрушівському (92% від усієї кількості земельних ділянок), Брусилівському (85%), Червоноармійському (85%) та Народицькому (80%) районахобласті.

«Створення електронних поземельних книг відкриває доступ до реєстру власників земель. Це, у свою чергу, спрощує процес надання електронних сервісів», - зазначає в. о. начальника головного управлінняДержгеокадастру у Житомирській області Оксана Присяжнюк.

 Відкриття поземельних книг одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводится аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

 Довідково. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер, площу, місцезнаходження, склад угідь, цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель), нормативну-грошову оцінку, інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, дані про бонітування ґрунтів тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #земля #електронний формат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...