
15:34, 18 березня 2016 р.
У Житомирі призупинено незаконне будівництво біля стриптиз клубу
У КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради стало відомо, що власники нічного стриптиз-клуб «Рафінад», що на вулиці Київській, 102 порушили благоустрій міста. Власниця клубу Віра Рудик самовільно розпочала роботи по встановленню основи під літній майданчик на прилеглій території поряд з орендованим приміщенням. При цьому, не маючи на це відповідних дозвільних документів.
Працівники Інспекції два дні поспіль ходили до місця будівництва, щоб надати власниці розважального закладу припис щодо недодержання вимог законодавства у сфері благоустрою міста та порушення Правил благоустрою, та ці походи не увінчались успіхом.
На третій день інспектори все ж надали припис прорабу, який був на місці робіт та представнику нічного клубу. Після його вручення роботи по встановленню основи під літній майданчик були призупиненні, власницю нічного клубу Віру Рудик викликано в Інспекцію для з`ясування обставин

припис
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
16:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
14:10, 5 грудня
11
16:58, 5 грудня
09:10, 28 листопада
14:09, 5 грудня
22:12, 26 листопада
2