• Головна
  • Британська делегація відвідала Житомирщину
Фото
12:04, 21 березня 2016 р.

Британська делегація відвідала Житомирщину

Фото

Навчальний центр Високомобільних десантних військ, що на Житомирщині, з робочою поїздкою відвідали Міністр з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітан 1 рангу Королівських ВМС Карен МакТір.

 В ході їх перебування в Центрі пройшла робоча зустріч із посадовими особами Командування ВДВ ЗС України на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським.

 Гості практично ознайомилися, як здійснюється підготовка курсантів під керівництвом кваліфікованих інструкторів – представників Збройних сил Великої Британії.

 Протягом курсу десантники вдосконалять свої навички у питаннях надання першої медичної допомоги безпосередньо під час бойових дій, розпізнавання і знешкодження замаскованих вибухових пристроїв, взаємодії у підрозділах під час евакуації поранених тощо.

 «Я надзвичайно вражена побаченим. Ми змогли пересвідчитися, що британські інструктори передають українським військовим життєво необхідні знання. І це може врятувати їх життя, або життя їх колег. Також було проведено надзвичайно результативні зустрічі в Києві. За результатами, яких було підписано Меморандум про подальшу співпрацю і розвиток двосторонніх зв’язків», – наголосила Міністр з питань Збройних сил Великої Британії Пенні Модант.

 Крім того, іноземна делегація мала можливість побачити тренування одного з підрозділів ВДВ, які відпрацьовували вправи з «зачищення будівлі» від ворога та взяття її під контроль.

 Сторони залишились задоволеними побаченим і сподіваються на подальшу співпрацю.

#житомир #вдв #полігон #забродський #британська делегація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...