• Головна
  • Римо-католики Житомира відзначили Вербну неділю
Фото
15:03, 21 березня 2016 р.

Римо-католики Житомира відзначили Вербну неділю

Фото

20 березня у Житомирі центральними вулицями пройшла велика хода з нагоди відзначання Вербної неділі.

У римо-католиків розпочинається Великий Тиждень, який східна традиція ще називає Страсним, розпочинається він Вербною неділею. Багатьма мовами світу вона називається Пальмовою – з огляду на гілки пальм, що їх стелили на дорогу під час в’їзду Господа Ісуса в Єрусалим. Однак на слов’янських територіях, де пальми не ростуть, а весна настає з цвітіння верб, і їхні гілки прийнялося святити, назва свята змінилася.

Житомиряни зібрались біля костелу Св.Йоана з Дуклі. Люди приходили сім'ями і несли на освячення пучечки верби, прикрашені барвінком, першими весняними квітами та стрічками.

Аби відтворити хронологічну подію зустріч в Єрусалимі Ісуса, люди рушили святковою ходою вулицями Київською, Театральною, Великою Бердичівською та майданом Соборним до Замкової гори - Кафедрального Храму Св. Софії, де відбулась урочиста служба. Попереду ходи йшли священники та прихожани, які несли у руках пальмові гілки.

Також в неділю в Житомирі закінчився 24 Дієцезіальний День Молоді - щорічний з’їзд молоді. Цьогоріч зустріч молоді проходила три дні і розкривала питання року милосердя.

Більше фото тут.

#житомир #римо-католики #вербна неділя #хода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...