• Головна
  • У Житомирі відкрили виставку про "сонячних дітей"
Фото
09:10, 22 березня 2016 р.

У Житомирі відкрили виставку про "сонячних дітей"

Фото
До Міжнародного дня людини із синдромом Дауна у міському клубі "Пролісок" відбулися урочистості. Привітати дітей із синдромом Дауна - вихованців клубу прийшли посадовці, громадськість, журналісти.
Від міської влади клубу передали телевізор, який необхідний дітям для занять. 
 
В рамках відзначення Дня людини із синдромом Дауна у клубі відбулася фотовиставка Олексія Лубягіна. Заздалегідь до цього дня, у Житомирі за ініціативою ГО "Діти сонця" провели акцію «Lots of Socks». Суть акції полягала в тому, що потрібно було придбати різнокольорові шкарпетки та 21 березня одягти їх. 
"Акція пропонує кожному відчути себе не таким, як усі, і зрозуміти, що значить жити під пильним і часто недобрим поглядом оточуючих", - зазначають організатори.
 
Міський голова підтримав акцію і теж вдягнув кольорові шкарпетки, підтримуючи людей з генетичною аномалією, викликаною присутністю додаткової хромосоми у 21 парі.
 
Крім того, сам клуб Пролісок було відремонтовано відповідно до призначення - оформлено: кольорова стеля, одну з стін оздоблено об'ємним зображенням дерева з підсвіткою. Найближчим часом вхід дообладнають пандусом та закуплять додатково меблі.
#житомир #пролісок #діти #синдром дауна #виставка #лубягін
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...