• Головна
  • Житомирські археологи відзняли фільм про Олевське древлянське городище
Відео
10:50, 22 березня 2016 р.

Житомирські археологи відзняли фільм про Олевське древлянське городище

Відео

Перший український історичний відеопродакшн Wild Fox Film спільно з Житомирською археологічною експедицією відзняли короткометражний документальний фільм про стародавнє древлянське городище в Олевську, урочище "Бабина Гора".

Основна мета їхньої діяльності – популяризація знань з історії та культури України та підвищення рівня історичних знань населення. Тому всі програми, передачі та ролики створюються в глибокій співпраці з науковцями істориками, археологами та іншими авторитетними спеціалістами історичної царини.

Городище в місті Олевськ, більш відоме як урочище "Бабина Гора" - це типове древлянське городище. Ретельно дослідивши цю пам'ятку археологи зможуть розкрити багато секретів тамничого племені древлян, про історію та культуру яких нам досі відомо дуже мало.

"Головним результатом археологічних досліджень є те, що ми знайшли місце звідки почав формуватися Олевськ", -наголосив Андрій Петраускас, кандидат історичних наук, керівник Житомирської археологічної експедиції.

Сьогодіні на місці городища планується створення музею під відкритим небом "Древлянський град".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олевськ #древлянський град #археологічна експедиція #городище #бабина гора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...