• Головна
  • У Житомирі обговорять реалізацію розвитку мікропідприємництва для пересенців
12:06, 22 березня 2016 р.

У Житомирі обговорять реалізацію розвитку мікропідприємництва для пересенців

23 березня відбудеться моніторингова зустріч щодо реалізації проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та місцевих громад у розвитку мікропідприємництва у Житомирській області.

Участь у зустрічі візьмуть експерти Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, іноземні експерти із UKAID, представники Житомирської обласної державної адміністрації, учасники Програми у Житомирській області, представники неурядових громадських організації, ЗМІ.

Організатор зустрічі– Фонд громади Житомира.

Місце проведення– мала зала Житомирської ОДА, 4-ий поверх (майдан Корольова, 1).

Початок – 11:00.

  За додатковою інформацією звертайтеся до Фонду громади Житомира, 0412 46 10 86, 097 294 37 53, контактна особа – Жанна Соловйова, голова правління Фонду. 

 Довідка: Стабілізаційна програма розвитку мікропідприємництва внутрішньо-переміщених осіб та місцевих громад у Житомирській здійснюється Фондом громади Житомира за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та UKAID. Програма спрямована на допомогу внутрішньо-переміщеним особам з Донецької, Луганської областей, АР Крим,  а також житомирянам і жителям Житомирської області у старті та/або розвитку бізнесу.  Розподіл учасників програми здійснювався наступним чином: 80% учасників – внутрішньо-переміщені особи, 20% учасників – житомиряни та жителі Житомирської області.

З січня по березень 2016 року учасникам Програми закуплено та передано тільки обладнання на загальну суму близько 5 мільйонів гривень, що безперечно є важливою інвестиційною складовою в економіку Житомирської області.

На сьогодні більшість учасників вже працюють на отриманому обладнанні, створили та продовжують створювати нові робочі місця, сплачують податки до місцевих бюджетів.

#житомир #мікропідприємництво #програма #переселенці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...