• Головна
  • Житомирський Магістрат на Замковій горі "майже доремонтували"
Фото
12:03, 23 березня 2016 р.

Житомирський Магістрат на Замковій горі "майже доремонтували"

Фото

Магістрат на Замковій горі у Житомирі був побудований як адміністративне приміщення для градоначальника Житомира і його управління. Будівля має більше як 200-річну історію і є пам'яткою архітектури 18 століття.

Будівля пережила дві війни і революцію, сьогодні вона відноситься до Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Житомирський Магістрат на Замковій горі

Житомирський Магістрат на Замковій горіЗараз Магістрат відремонтований на 90% і має стати одним з окремих музейних об'єктів - Історичним музеєм нашого краю. Саме в дану споруду планували "переїхати" бивні мамонта, які сьогодні зберігаються у підвалі Хресто-Воздвиженської церкви.

Депутат облради Дмитро Корпачов зазначив, що "так будують лише за бюджетні кошти" і розповів про процес ремонту будівлі:

"Останній ремонт, який ми бачимо на фото був 2008 року. Управління культури Житомирської ОДА ініціює виділення коштів з обласного бюджету для закінчення внутрішніх робіт.  Однак коли Равшан та Джамшут перероблять лівньовки "вровень", коли зможемо робити відкриття музею та скільки для цього треба коштів ми хочемо почути від директора Романа Насонова 29.03 11:00 (мала зала) на засіданні постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності Житомирської обласної ради".

А ось і фото робіт, які критикує Корпачов:

Також депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза показала світлини ремонту всередені будівлі:

Ось який Магістрат всередині. Саме тут має бути мамонт, який за кошт бюджету охороняється у підвалі Хресто-Воздвиженської церкви, що також є колізією.

Опубликовано Olena Galaguza 23 марта 2016 г.
#житомир #магістрат #замкова гора #історичний музей #мамонт #корпачов #галагуза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...